Bizness 24h – grandiozs projekts, pavisam drīz arī RTU!

_1.jpg

Quality Dragons kopā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu uzsāk vienreizēju projektu „Bizness 24h”! Pavisam drīz projekta pirmā kārta arī RTU!

„Bizness 24h” mērķis ir likt studentiem aizdomāties par savām nākotnes iespējām, sniegt tiem jaunas iespējas un paplašināt zināšanas neierastā veidā, kā arī attīstīt līdera spējas darbam mūsdienīgas ekonomikas apstākļos.

Projekts plānots trīs kārtās kā sacensības, kuru rezultātā viena komanda no 15 Latvijas augstskolām tiks prēmēta kā spējīgākā, ekonomiskākā un veiksmīgākā. Projekta pirmā kārta jau pavisam drīz norisināsies arī Tavā augstskolā – nepalaid to garām!

Sacensību pirmajā kārtā sacentīsies savā starpā komandas no visām RTU fakultātēm. Ceturtdaļfinālā komandas sacentīsies, spēlējot „SEB banka darbībā”. Šī „Bizness 24h” daļa ilgs vienu dienu. Ceturtdaļfinālā uzvaru guvusī komanda tiks izvirzīta pusfinālam.

Kā pastāstīja projekta organizatori, kopējās izmaksas sasniedz gandrīz 30 000 Ls un tas ir viens no vērienīgākajiem projektiem, ko pēdējā laikā ir veidojusi kāda no Studentu pašpārvaldēm. RTU SP pārstāvji piebilda, ka veiksmīgā sadarbība ar „Quality Dragons” projekta „Savu pūķi debesīs” ietvaros liek domāt, ka arī šoreiz grandiozais pasākums „aizies uz urrā”!

Organizācija-biedrība „Quality Dragons” ir dažādu nozaru studentu un interesentu apvienība ar mērķi sekmēt uz zināšanām balstītas sabiedrības attīstību, veicinot jauniešu izpratni par mūsdienu vadības principiem un veidojot radošu vidi vadības un inženierzinātņu studentu un profesionāļu veiksmīgai sadarbībai.

RTU Studentu parlaments (RTU SP) ir draudzīga un tradīcijām bagāta studentu organizācija ar spēcīgiem pamatiem un plašu skatījumu. RTU SP spēks slēpjas studentos, kas pievelk ar savu enerģiju un uzdrīkstēšanos. RTU SP ir Latvijā senākā studentu pašpārvalde, kurā ir visu astoņu RTU fakultāšu pārstāvji.

Fukšu balle!

11. oktobrī plkst 20:00 visi pirmkursnieki dodas uz Essential nosvinēt savu ienākšanu studentu vidū!

Ņem līdzi draugus un reāli ieburzies kopā ar Device, Kaprīzi, Nosy Kids, Dance of Street!

Būs lāzeršovs un dažādi konkursiņi!

Nebremzē! rtu_makets.jpg