qd.jpgwwwrtusplv.JPGStudenti no 15 Latvijas lielākajām augstskolām piedalīsies grandiozā simulācijas spēļu konkursā „Bizness 24h”. Konkurss notiks vairākās kārtās. Pirmais ceturtdaļfināls notiks 3. novembrī Rīgas Tehniskajā universitātē, bet fināls norisināsies 7. un 8. decembrī, kad piecas labākās studentu komandas sacentīsies Latvijā šobrīd pieprasītākajā biznesa simulācijas spēlē „Decision Base”. Pasākumu atbalsta SIA „Komercizglītības centrs” un SIA Latvijas Mobilais telefonsProjekta „Bizness 24h” mērķis ir likt studentiem aizdomāties par savu nākotni, karjeru, sniegt tiem jaunas iespējas un paplašināt zināšanas neierastā veidā, kā arī attīstīt līdera spējas darbam mūsdienīgas ekonomikas apstākļos. Continue reading “Latvijas lielāko augstskolu studenti sacentīsies grandiozā biznesa simulācijas spēļu konkursā”