Idejas konkurss „Karaliskais koju remonts”

Lai veicinātu Latvijas augstskolu studentu radošo izdomu un darboties prieku, veikalu tīkls „K-rauta” rīko konkursu „Karaliskais koju remonts”, aicinot studentus īstenot savas radošās idejas pagaidu dzīves telpas – kopmītņu istabiņas – labiekārtošanā.

„Karaliskais koju remonts” tiek rīkots Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes, Latvijas Kultūras akadēmijas, Daugavpils augstskolas, Liepājas Pedagoģiskās akadēmijas un Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentiem, kuri tiek aicināti trīs nedēļu laikā – līdz šā gada 22.oktobrim – iesūtīt savu kopmītņu istabiņu foto attēlus, labiekārtošanas idejas aprakstus un skices. Adrese: AS RAUTAKESKO, Rīga, Rencēnu iela 21, LV 1073, ar norādi: konkursam „Karaliskais koju remonts”.

Konkursa uzvarētājus – interesantākos un radošākos risinājumus – izraudzīs „K-rauta” ekspertu žūrija. Balvā studenti saņems iespēju Ls 500 apmērā īstenot savas radošās ieceres, izmantojot veikalā „K-rauta” pieejamus materiālus un dizaina priekšmetus. Studentiem pašiem būs jāpiedalās kopmītnes istabas labiekārtošanas darbos, saņemot speciālistu konsultācijas interjera un remonta jautājumos.

Labiekārtotās kopmītņu istabiņas vērtēs māksliniece Šeila, izvēloties vienu radošāki veiksmīgāko risinājumu. Šīs godalgotās istabiņas iemītnieki saņems katrs pa dāvanu kartei no veikala „K-rauta” Ls 100 vērtībā.

Konkursa nolikumu iespējams atrast mājas lapā www.k-rauta.lv.
Papildu informācija:
Māra Lejiete,