Studentu apmaiņas projekts „No cita skatpunkta”

no cita skatpunktaStudent,
RTU Datorzinātnes un Informācijas tehnoloģiju fakultātes studentu pašpārvalde (DITF SP) sadarbībā ar LU Fizikas un matemātikas fakultātes studentu pašpārvaldi (FMF SP) oktobra beigās organizēs projektu “No cita skatpunkta”.

Projekts aicina studentus paskatīties arī uz kaut ko ārpus savas specializācijas, lai pilnveidotu sevi, iegūtu prasmes un zināšanas, kas noderēs turpmāk dzīvē. Projekts ietver sevī trīs atklātās aktivitātes, kurās var piedalīties jebkurš RTU un LU students!

* IT nozares lekcija, kurā vienkāršā un interaktīvā formā studenti iegūtu nemazsvarīgu informāciju par IT aktualitātēm. Lekcijas norisināsies 29. oktobrī pulksten 17:00 Meža ielā 1/3 208. auditorijā.

* Erudīcijas konkurss “Pērļu raktuves”, kurās studentiem būs jāsacenšas prāta asumā par dažādām nozarēm. Konkurss norisināsies 27. oktobrī pulksten 17:00 Zeļļu ielā 8 (LU FMF ēkā) mazajā zālē. Piesaki savu komandu 4 cilvēku sastāvā, rakstot uz e-pastu skatpunkts@gmail.com līdz 26. oktobrim (komandu skaits ierobežots).

* Debašu sacensības, kur dalībnieki varēs iemācīties kā pareizi debatēt un savas teorētiskās zināšanas pielietot praktiski. Sacensības notiks 30. oktobrī pulksten 17:00 Meža ielā 1/3 208. auditorijā. Piesaki savu komandu 2 cilvēku sastāvā, rakstot uz e-pastu skatpunkts@gmail.com līdz 26. oktobrim (komandu skaits ierobežots).

Viss, ko Tu zini dzīvē Tev var noderēt!