„Robotika 2010” sacensības ir klāt!

Pārliecinies kādi roboti tiek būvēti Latvijā, 1.maijā apmeklējot „Robotika 2010” sacensības , kas ar „O!Karte: kam ir ko teikt” atbalstu  norisināsies RTU Lielajā aulā , Kaļķu ielā 1. Šogad sacensības iegūst Baltijas mēroga nokrāsu, jo sacensību ietvaros norisinās „Baltic Robot Sumo” Rīgas kausa izcīņas posms. Continue reading “„Robotika 2010” sacensības ir klāt!”

RTU Ekonomikas olimpiāde 2010

Uzmanību, studenti, kam ekonomikas zinātne ir sirdij tuva!

Ja saproti ražotāju un patērētāju uzvedības loģiku, ja zini, kā rodas valsts budžeta deficīts, tad 6.maijs ir domāts TIEŠI TEV!

RTU IEVF studentu pašpārvalde organizē  EKONOMIKAS OLIMPIĀDI 2010, kurā var piedalīties jebkurš RTU 1. profesionālā līmeņa, bakalaura vai maģistra programmas students. Olimpiāde norisināsies šī gada 6.maijā plkst. 15:00 Meža ielā 1/7, 321. un 419. auditorijā. Tā ir lieliska iespēja ekonomistiem pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem un citiem studentiem –  iespēja izmantot savu pieredzi un loģisko domāšanu, atrodot ekonomiskos risinājumus ikdienas dzīvē. Continue reading “RTU Ekonomikas olimpiāde 2010”

Fizmatdienas 2010

Kā ik gadu, arī šogad Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes studenti un pasniedzēji gatavojas jau par tradīciju kļuvušajiem fakultātes svētkiem – Fizmatdienām 2010. Šis gads ir īpašs, jo Fizmatdienām aprit 40 gadi, kopš tās tikušas organizētas. Šogad tās notiks laikā no 23. aprīļa līdz 3. maijam, pulcējot fakultātes studentus un pasniedzējus dažādās aktivitātēs – zinātniskajā konferencē, gājienā, sporta pasākumos, talkā, laivu braucienā un citos. Continue reading “Fizmatdienas 2010”