Hei, Student, ej balsot :)

Nenokavē vēlēšanas!!!Sveiks, aktīvais student! Paskatoties kalendārā Tu ieraugi ka iet novembra iepriekšpēdējā nedēļa, un tas nozīmē, ka RTU sākās Studentu pašparvalžu vēlēšanas. Vēlēšanas… Pēēē, ir jāceļās no krēsla, zem lietus jāiet uz vēlēšanu iecirkni, jātere dārga pildspalvas tinte lai ieliktu krustiņu par sev tīkamu kandidātu… NĒ! Tas viss ir pagātnē. Šogad Tu vari nobalsot, nepieceļoties no sava iemīļota datorkrēsla, vienkārši ieejot ORTUS vidē un jaunumu sadaļā atrodot saiti uz vēlēšanu lapu. Pāris klikšķi, un Tavs viedoklis tiks sadzirdēts. Protams ir iespēja izmantot DITFSP telpās (Meža 1/3 203.) esošo datoru. Ko Tev dos jaunas, draudzīgas un aktīvas pašparvaldes ievēlēšana? Continue reading “Hei, Student, ej balsot :)”