Ziedlapiņas vēl dus ziemas guļā, viss zaļais pazudis, saule ar vairs tik ļoti nesilda. Vēlies kaut ko mainīt? Izmanto iespēju un jau tagad piesakies uz BEST pavasara kursiem kādā no Eiropas valstīm, lai sirsniņā virmo patīkami pavasarīgas sajūtas un  tas pienāk ātrāk!
BEST jeb Board of European Students of Technology sezonāli organizē dažādus kursus par ikvienam interesējošām tēmām, lai katrs Tehnisko zinātņu students gūtu iespēju papildināt universitātē iegūtās teorētiskās zināšanas ar praktiskajām.
BEST ir tehnisko studentu apvienība Eiropā, kurā darbojas vairāk kā 3000 gluži tādu pašu studentu kā Tu. BEST apvieno 86 universitātes 30 Eiropas valstīs
Romantiskā Francija, ar vafeļu smaržu piepildītā Beļģija, mūžam siltā un dievībām bagātā Grieķija, karstasinīgā Spānija… Tās ir tikai dažas no 18 iespējām, kuras TEV, TEV, TEV, RTU student, paver BEST- šajā pavasara sezonā, lai padarītu savu ikdienu interesantāku, iepazītu jaunu valsti, kultūru, gūtu jaunus kontaktus, zināšanas un neaizmirstamas atmiņas! Continue reading “Pavasaris vēl aiz kalniem, toties BEST pavasara kursu pieteikšanās jau sākusies!!!”

GADA MĀCĪBSPĒKS 2010

Ir noslēdzies projekts „Gada mācībspēks ” un nominācijas ir sadalītas. Nomināciju piešķiršana notika pēc noteiktiem kritērijiem: studentiem, sākot ar 2. kursu, tika piedāvāta iespēja aizpildīt anketu elektroniskajā ORTUS vidē, izsakot savu viedokli par ,viņuprāt, labākajiem pagājušā studiju gada mācībspēkiem pēc noteiktiem kritērijiem: lekciju interesantuma, sadarbības ar pasniedzēju, piedāvātas ārpus studiju aktivitātes. Kā arī tika ņemti vērā pagājušā studiju gada anketēšanas rezultāti. Continue reading “GADA MĀCĪBSPĒKS 2010”