Biznesa ideju konkurss “IDEJU KAUSS 2010”

Atklājot ceturto inovatīvo  biznesa ideju konkursu „Ideju kauss 2010”, organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties ideju ģenerēšanā un kļūt par jaunās paaudzes uzņēmējiem. Lai gūtu atbalstu iecerētā biznesa īstenošanai, ikviens pilngadīgs Latvijas iedzīvotājs līdz š.g. 31.jūlijam konkursam var iesniegt savu biznesa ideju. Konkursā tiek ievērota konfidencialitāte un biznesa ideju aizsardzība.

Konkursus „Ideju kauss 2010” norisināsies no 2010.gada 15.jūnija līdz 6.oktobrim. To organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar rīkotājpartneri Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu.

Šī gada konkursa naudas balvu fonds sastāda 10 000 latu. Pirmā vieta saņems 5000 latu, 2. vieta – 3000 latu, 3.vieta – 1000 latu, nominācija „Inovatīva eko-inovācijas ideja” – 1000 latu, kā arī specbalvas  no “Red Bull”, Piedzīvojumu organizācijas „Lūzumpunkts”, valodu kursi no Multilingua valodu centra u.c.

Nolikums un sīkāka informācija mājas lapā – www.idejukauss.lv !