Iepazīsti Iespējamo misiju 18. februārī Swedbank

Apgriez PASAULI kājām gaisā!
Sāc ar skolu un ietekmē dzīves.
Maini pasauli – savu un apkārtējo.
Piesakies Iespējamā misijā!

Neesi drošs, vai tas domāts Tev?
Atnāc un pārliecinies, ka tas domāts Tev, tikšanās reizē ar Iespējamās misijas dalībniekiem, atbalstītājiem un citiem domubiedriem. Tu dzirdēsi viedokļus un stāstus par to:
• kādēļ Tu savu karjeru vari sākt ar skolu un ietekmēt dzīves;
• kādēļ ir vērts mainīt pasauli – savu un apkārtējo.
Tas viss š.g. 18. februārī plkst. 16 Swedbank Centrālās ēkas 2. stāvā, Balasta dambī 1a, Rīgā!
Izlem un piesakies Iespējamā misijā līdz 31. martam!
Priecāsimies, ja par dalību pasākumā informēsi mūs (madars.bititis@iespejamamisija.lv).
•         Renārs Kaupers skolā, kurā strādā jaunais skolotājs Kārlis Kravis, pārliecinājies, cik sarežģīta ir skolotāja profesija
•         RTU absolventi kļūst par iedvesmojošiem skolotājiem
•         Kas ir svarīgākais darbā ar skolēniem un izglītībā kopumā? Pārdomās dalās dalībnieki – LU esošie un bijušie studenti

Ja Tev ir sīkāka interese par programmu, vari kontaktēties ar Iespējamās misijas aģentu RTU:
Aigars Maģītis
aigars.magitis@iespejamamisija.lv