DITF Spēļu vakars

KAS:   Spēļu vakars
KUR: Meža iela 1/3-217.kab. a.k.a. Atpūtas stūrītī
KAD:  2011. gada 10. februārī, plkst.16:00
KĀPĒC: Lieliska iespēja atpūsties draugu lokā un gūt neaizmirstamas, prieka pilnas emocijas!!!
Sesija ir beigusies! Pienācis laiks to nosvinēt un atvilkt elpu pēc smagā darba un negulētajām naktīm.
DITF Studentu pašpārvalde svinīgi vēlas atklāt fakultātes atpūtas stūrīti – telpu, kur atpūtināt prātu pēc lekcijām, uzlādēt portatīvo datoru un vienkārši kursabiedru lokā pārspriest aktualitātes un padzert kafiju. Tāpēc par godu šim notikumam tiek rīkots Spēļu vakars!
Jau atkal piedāvāsim jau par kultu kļuvušās Jautrās pleznas, kā arī Alias, Risk, Sāc savu biznesu, Sabotierus un citas jautras, inteliģentas un slavenas galda spēles.
Interesentiem centīsimies iemācīt, kā salikt Rubiku kubiku.
Ja vēlies jautri pavadīt laiku, ņem līdzi savu mīļāko spēli, neaizmirsti pastāstīt draugiem un kursa biedriem! Uz tikšanos atpūtas stūrītī!
Cepumi un tēja garantēta!