Strateģiskās sacensības S^3

26. maijā plkst. 16.30 Meža ielā 1/3 jau trešo reizi notiks stratēģiskās sacensības S^3 ar Accenture Tehnology Solutions atbalstu.

Sacensībās aicinām piedalīties visu RTU fakultāšu studentus (informācijas tehnoloģiju nestudēšana nekādā ziņā nav nepārvarams šķērslis dalībai šajās aizraujošajās sacensībās).
Sacensībās drīkst piedalīties trīs cilvēku RTU bakalaura un/vai maģistrantūras studentu komanda, kas aizpildījusi pieteikuma anketu līdz 17. maija 23:59:59.

Sacensībās komandai būs jārisina problēma, kura tiks atklāta sacensību dienā un neprasīs iepriekšēju sagatavošanos. Uzdevuma risināšanai paredzētas 2.5 stundas.

Continue reading “Strateģiskās sacensības S^3”

RTU pavasara Ronīši

14. – 15. maijs Klapkalnciems, Tukuma rajons. RTU Pavasara Ronīši tuvojas. Kā jau katru gadu Ronīši ir Rektora kausa noslēguma pasākums. Lai Jūs vēl vairāk iepriecinātu, tad šogad nav izteikts viens līderis Rektora kausā, tādēļ iespēja šo būrvīgo kausu ir iegūt vairākām fakultātēm. Tādēļ tieši TEV un Taviem studiju biedriem ir jāpiedalās Ronīšos.

Ja vēlies braukt uz Ronīšiem ar kopīgo autobusu dalībniekiem un atbalstītājiem, tad atsūti pieteikumu uz sports@rtusp.lv – norādot vārdu un uzvārdu, apliecības numuru un telefona numuru. Būs divi autobusi studentiem, kas nozīmē ~110 vietas. Esiet pieklājīgi un nerezervējiet nevajadzīgas vietas.

Continue reading “RTU pavasara Ronīši”

Ķīmiķu dienas 2011

Ķīmija ir visur – gan mūsu rīta kafijas krūzē, gan apģērbā, ko velkam. Piedalies MLĶF Ķīmiķu dienās 9. – 14. maijā un uzzini vairāk! Tevi sagaidīs pārsteidzoši eksperimenti, āķīgi uzdevumi, fiziskas aktivitātes un kupls pulks draudzīgu ķīmiķu.

Šogad Ķīmiķu dienas ir īpašas, jo 2011. pasaulē atzīmē kā Starptautisko ķīmijas gadu. Piedaloties Ķīmiķu dienu aktivitātēs, ikviens varēs iejusties ķīmiķa ādā! Continue reading “Ķīmiķu dienas 2011”

“Talantu sacensības 2011”

Ikvienam ir talants. Katram savs. Taču tik daudzi ir joprojām neatklāti un neapzināti! Tieši tāpēc RTU Studentu parlaments vēlas apzināt pašus talantīgākos, atraktīvākos un daudzpusīgākos studentus, aicinot Tevi pieteikties ar savu komandu „Talantu sacensībām 2011”, kuras norisināsies 12.maijā, plkst.18.00 Ķīpsalā (starts Koloniādē)!
Komandas sastāvs – 4 cilvēki Continue reading ““Talantu sacensības 2011””