Piedalies fotokonkursā „Sesija studentu gaumē”

Aiz loga mūs vilina saule un jūra, bet visapkārt var just sesijas tuvošanos. Daudzi sāk kārtot parādus, bet citi… Ko gan dara pārēji? Parādi arī citiem, kā tu gatavojies sesijai, piedaloties fotokonkursā „Sesija studentu gaumē”!

Nofotografē, kā kārtīgs students gatavojas sesijai kojās, universitātē, pie jūras vai kādā citā interesantā, atraktīvā un radošā veidā. Continue reading “Piedalies fotokonkursā „Sesija studentu gaumē””

Būvnieku Beach Party

Kas var būt jaukāks par dienu pludmalē, atpūšoties no sesijas un priecājoties kopā ar draugiem. BF SP tev piedāvā tādu iespēju! Nāc 25. maijā uz Būvnieku Beach Party un sagaidi sesiju labā noskaņojumā! No plkst. 15.00  pie Kolonādes. Tev būs iespēja piedalīties dažādos foršos konkursos un sportiskās aktivitātēs, uzspēlēt  frīsbiju vai vienkārši pasauļoties un pavadīt laiku jautrā kompānijā.

Continue reading “Būvnieku Beach Party”