Android Competition

Android CompetitionNorises laiks: 05.12.2011 – 29.02.2012

Dalībnieku skaits: līdz 3 cilvēki komandā

Pieteikšanās: līdz 05.12.2011

Plašāks info: info@eestec.lv, www.eestec.net

 

 

 

Vai Tu vēlies uzprogrammēt kādu aplikāciju priekš Android OS, vai tev ir kāda lieliska ideja aplikācijai, kuru tu vēlies prezentēt un parādīt citiem. EESTEC dod lielisku iespēju piedalīties Android sacensībās, kurās jaunieši no visas Eiropas izstrādā aplikāciju ideju un pašas aplikācijas, ko vēlāk varēs līkt Android app store un arī uzvarētāji tiks pie tādām balvām, kā viedtālruņi un planšetdatori. Piesakies pats un aicini draugus arī to darīt, jo sacensības ir paredzētas komandai! (Bet ja tu vēlies mēģināt viens pats, vai nevari atrast citus interesentus, sazinies ar mums, mēs tev palīdzēsim atrast komandas biedrus)

 

Dear Students,

We have designed a new project for you!
Are you interested in learning new things and releasing your creativity for creating something innovative?  Seems appealing to cooperate with other people throughout Europe for development of an idea?

If any of the above is yes, then we have a solution for you: Android Competition designed by EESTEC!

For the first time, we introduce a new and very inspirational competition for all of you :)
We also prepared all the necessary documentation and helpful guide so you can get involved even if you didn’t know much about Android before!
The Android competition is designed in such a way that you can practice both your coding skills as well as your presentation and promotion skills!

We encourage you to read the guide and start working on the idea right away!
Waiting for your final outcomes!

Let the fun begin!