Konkursa “ Mis&Misters RTU 2011” finālistu publicitātes kampaņa ir sākusies!

Horeogrāfu, vokālo pedagogu un citu speciālistu pavadībā desmit „ Mis&Misters RTU 2011” finālisti aktīvi gatavojas finālam, kurš notiks 2011. gada 25. Februārī plkst. 19:00 Mazajā Ģildē! Ja vēlies iepazīt dalībniekus, viņu aktivitātes un nobalsot par savu favorītu, ienāc – www.misrtu.lv!

Tāpat arī Tev ir iespēja sekot visām konkursa aizkulisēm Twitterī – twitter.com/mismistersrtu

Konkursu „Mis&Misters RTU 2011” rīko RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Studentu klubu.

Skaistuma un inteliģences konkursa „Mis&Misters RTU” aizsākumi meklējami 2002. gadā un šogad tas norisināsies jau piekto reizi. Projekta mērķis ir noskaidrot labāko, skaistāko, radošāko, atraktīvāko finālistu pāri no esošajiem, Latvijas lielākās Tehniskās universitātes, 17 000 studentiem, nodrošināt dalībnieku radošo ideju izpausmi, dot iespēju strādāt kopā ar profesionāliem pasniedzējiem un pavadīt laiku aizraujošā, interesantā gatavošanās posmā vairāku mēnešu garumā.

Konkursa ģenerālsponsors: Swedbank jauniešu programma “OPEN”