Microsoft konkurss Latvijas studentu pašpārvaldēm

Microsoft aicina Latvijas augstskolu jauniešus piedalīties starptautiskā konkursā Imagine Cup. Lai veicinātu Latvijas aktīvu pārstāvniecību šajā konkursā, aicinām augstskolu fakultāšu pašpārvaldes aktīvi iesaistīties konkursa popularizēšanā.

Labākajai pašpārvaldei balvā Xbox un Kinect spēļu konsole (vismaz 300 reģistrēto dalībnieku); Otrajai vietai – 1500 USD fakultātes studentu pasākumu organizēšanai (vismaz 200 reģistrēto dalībnieku); Trešajai vietai – 1000 USD fakultātes studentu pasākumu organizēšanai (vismaz 100 reģistrēto dalībnieku).

Konkursa uzdevums ir savākt visvairāk Imagine Cup dalībnieku – studentu no savas fakultātes. Noteikumi:

• Piedalīties var ikviena augstskolas fakultātes līmeņa pašvaldība
• Līdz 13.02.2010. plkst. 24:00 pašvaldībai jāpiesaista pēc iespējas vairāk dalībnieku Imagine Cup
• Piesaistīto dalībnieku saraksts jāveido īpašā xls formā (skat. pielikumā) un jānosūta Microsoft Latvia uz e-pastu v-mennik@microsoft.com
• Jo ātrāk dalībnieki tiek savākti, jo vairāk punktu var iegūt:
– 3 punkti par katru reģistrēto studentu, kas pieteikts Microsoft Latvia līdz 31.12.2010.
– 2 punkti par katru reģistrēto studentu, kas pieteikts Microsoft Latvia līdz 31.01.2010.
– 1 punkts par katru reģistrēto studentu, kas pieteikts Microsoft Latvia līdz 13.02.2010.
• Reģistrēti tiks tikai tie dalībnieki, kam norādīti precīzi dati un e-pasta adrese;
• Papildus elektroniski nosūtītajiem sarakstiem pēc konkursa beigām, līdz 15.02. pašvaldībai jāiesniedz izdrukāta kopija ar reģistrēto dalībnieku parakstiem, ka viņi piekrīt datu fiksēšanai dalībai Imagine Cup konkursā.
• Izdrukātā un parakstītā informācija jānosūta pa pastu kā ierakstīta vēstule vai jānogādā personiski:
Kristīnei Mennikai
Microsoft Latvia
Merķeļa iela 21, 4.st.,
Rīga, LV 1050
Mob. t. +371 26528533
T. +371 67046543

• Studentu organizācija izdrukātās kopijas var veidot:
– Sarakstu tabulas veidā ar paraksta ailīti vai
– Kā individuālu apstiprinājumu katram dalībniekam (uz atsevišķas papīra lapas)

Norādījumus par .XCL formas aizpildīšanu skatīt šeit.  Microsoft_Konkurss_SP Excel Lapas paraugs