LikeIT «Talantu laboratorija»

Jau no 2010. gada 24. oktobra darbu ir uzsākusi «Talantu laboratorija» – www.likeIT.lv komandas izveidota interneta vietne, kas domāta studentiem, nākamajiem IT profesionāļiem, kuri apgūst programmēšanu vai citas IT zinātnes. «Talantu laboratorija» ir izveidota ar mērķi atvieglot studentu ienākšanu darba tirgū un iepazīšanos ar nozares vidi kopumā.

Plānotas dažādas aktivitātes – konkursi un olimpiādes, bezmaksas lekcijas, tikšanas ar nozares profesionāļiem, IT uzņēmumu ēnu dienas, sociāla rakstura pasākumi. Kā arī, prakses iespēju atrašana.

Kas jādara tev, student?

Reģistrējies www.LikeIT.lv/talentlab !

Continue reading “LikeIT «Talantu laboratorija»”

Jahorina Spring Break