Sveiks, aktīvais DITF student!

Vai vienmēr esi vēlējies piedalīties fakultātei aktuālu lēmumu apspriešanā un pieņemšanā? Tad Tava vieta ir DITF galvenajā lēmējinstitūcijā Domē!
Dome ir fakultātes augstākā lēmējinstitūcija, kurā tiek risināti dažādi jautājumi saistībā ar studiju programmām, pašnovērtējumu ziņojumiem, kā arī tiek apstiprināts akadēmiskais personāls. Kā jau jebkurā augstskolas institūcijā, arī DITF Domē vēlas dzirdēt studentu viedokli.

Continue reading “Sveiks, aktīvais DITF student!”

Mīlestības Svētki 9. un 10.februārī – iegādājies Ieejas kartes RTU SP birojā

Hei, student! Tuvijas sirsniņsvētku mēnesis februāris, kad visi Latvijas studenti piedalīsies “Mīlestības Svētkos”. “Mīlestības Svētki 2012” ir Baltijā lielākais asins ziedošanas projekts, kas norisinās jau septīto gadu pēc kārtas. Šis pasākums ietver gan asins ziedošanu, gan ballīti klubos 9.februārī, gan īpašu pasākumu Līvu Akvaparkā tiem cilvēkiem, kas ir ziedojuši asinis. Biļetes uz šiem pasākumiem iegādājamas RTU SP birojā par īpašām cenām – Ls 3 uz 9.februāra ballīti klubos un Ls 5 uz pasākumu Līvu Akvaparkā.

Continue reading “Mīlestības Svētki 9. un 10.februārī – iegādājies Ieejas kartes RTU SP birojā”

Aktualitātes par RTU studentu dienesta viesnīcām

Droši vien arī Tu, tāpat kā Studentu parlamenta studenti, esi domājis par to, kas tad notiks ar mūsu dienesta viesnīcām nākotnē.  Lai izbeigtu minējumus, uz janvāra RTU Studentu parlamenta kopsapulci ciemos uzaicinājām Studentu dienesta viesnīcu daļas vadītāju Ivetu Sveržicku. Lasi tālāk un uzzini, ko viņa mums pastāstīja.

Continue reading “Aktualitātes par RTU studentu dienesta viesnīcām”

Ziemas sporta spēļu pre-party klubā „Šokolāde”

Tu jau noteikti esi dzirdējis, ka tuvojas lielākais ziemas sporta pasākums – „Ziemas sporta spēles”, kurās beidzot varēsim kārtīgi izmantot šoziem sasnigušo sniegu. Kā  jau kārtīgiem sportistiem,  pirms starta vajag arī iesildīties un šoreiz tas notiks 2. februārī klubā „Šokolāde”.

Pasākuma laikā iesildīsimies tādās disciplīnās kā pikošanās, neordinārā slēpošana, trenēsim līdzsvaru u.c. Veiklākajiem un centīgākie ziemas mīļotāji tiks arī pie balvām.

Pasākuma sākums plkst. 22.00 klubā „Šokolāde”  (Brīvības 109, Rīga, ieeja no Palīdzības ielas)

Pēc kārtīgas iesildīšanās „Šokolādē”  tiekamies uz kalna un kopīgi izbaudām ziemu!

Kā arī neaizmirsti līdz paņemt pasi vai vadītāja apliecību, jo klubā ieeja no 18 gadu vecuma!