Garšīgākās sacensības RTU – Vafeļu inženieris

15. februārī plkst. 15:00 – 18:00 Būvniecības fakultātē Āzenes ielā 16, RTU Studentu parlaments un Būvniecības fakultātes studentu pašpārvalde aicina piedalīties garšīgākās RTU konstruēšanas sacensībās – Vafeļu inženieris, kur tikai no vafeļu plāksnēm un kausētās šokolādes būs jāuzbūvē augstākais tornis.

Vai atceries, kā toreiz saulainajā vasaras dienā ,Tu sēdēji smiltīs un cēli savu sapņu pili? Smilšu torņi, koka tiltiņi un gliemežvāku logi… Bet kā būtu celt garšīgu vafeļu pili, pārlietu ar karstu šokolādi?

Mīlestības svētku iespaidā, neaizmirsti par savām inženiera prasmēm un ļaujies fantāzijai – realizē savu sapni radīt neiedomājami skaistu un garšīgu būvi!

Komandu līdz 3 cilvēku sastāvā var pieteikt www.rtusp.lv, taču iespējams reģistrēties sacensībām arī pasākuma dienā. Komandām atļauts ierasties un sākt darbu pēc sacensību atklāšanas plkst. 15:00, taču ne vēlāk kā plkst. 17:00. Continue reading “Garšīgākās sacensības RTU – Vafeļu inženieris”

Pēc sesijas spēļu vakars (16.februārī)

Sesija jau vairāk kā nedēļu ir galā, sākušās iesildošās lekcijas, sāk krāties nogurums. Tieši tādēļ DITF SP aicina tevi apmeklēt pēc sesijas spēļu vakaru, kurā vienkārši atpūsties draugu lokā un sacensties ar viņiem dažādajās spēlēs. 16. februārī, plkst. 16:00 Meža ielā 1/3 2. stāvā, nāc un izklaidējies.
Būs iespējams sacensties ar Xbox360, Scrabble, Uno, Alias, League of Legends, kā arī citu interesantu spēļu palīdzību. Kā arī apmānīt kuņģi ar sagādātajiem našķiem. Nāc viens, nāc ar draugiem, radi konkurenci citiem un esi uzvarētājs, jo katra uzvarētā spēle būs gandarījuma vērta.
p.s. Lai piedalītos spēku mērīšanā spēlē League of Legends, ieteicams paņemt līdzi savu portatīvo datoru, kurā būtu šī konkrētā spēle.
Tiekamies 16. februārī!