DITF Šķērsgriezums šķērsgriezumā

No 26. līdz 30. martam DITF Studentu pašpārvalde rīkoja dažādām aktivitātēm piepildītu nedēļu jeb “DITF Šķērsgriezumā”. Studentiem tika dota iespēja piedalīties izglītojošos, sportiskos un ar kultūru saistītos pasākumos visas nedēļas garumā.

Pasākumu atklājām ar akciju “Izved savu peli pastaigā” (Kāpēc tieši peli? Apskati DITF SP logo – tieši to tas atgādina!), kuras laikā bariņš DITFu apciemoja savu fakultāti, Ķīpsalu, kā arī zinātnisko bibliotēku un cienāja pa ceļam sastaptos cilvēkus ar našķiem peļu gaumē. Pastaigu noslēdzām ar (dator)peļu tālmešanas sacensībām Ķīpsalā, kur, par spīti vēlajai pēcpusdienai, mums pievienojās arī citu fakultāšu studenti. Kā gadījās, kā ne, tieši viens no viņiem bija labākais peļu tālmešanā! Sveiciens puisim no ETF! Continue reading “DITF Šķērsgriezums šķērsgriezumā”

Garage48: pirmo reizi Valmierā 27.-29. aprīlī!

Student, ja pārzini projektu vadību, grafisko dizainu, aplikāciju veidošanu, programmēšanu, mārketinga
trikus vai vienkārši esi aktīvs, radošs un pilns idejām, kā dzīvi padarīt patīkamāku un ērtāku, tad šī ir tava
iespēja pārbaudīt savas spējas un sākt ko jaunu!

No 27.-29. aprīlim Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā notiks starptautiskā pasākumā Garage48
pavasara sesija, kas pulcēs dalībniekus no Latvijas un citām valstīm.

Garage48 ir pasaulē arvien vairāk atpazīstams notikums, kurš uz nedēļas nogali vieno aktīvu cilvēkus,
lai 48 stundu laikā kopīgi savas biznesa ieceres pārvērstu realitātē. Pasākumā tiek atrastas veiksmīgākās
idejas, nokomplektētas komandas un 48 stundu laikā bez īpašiem papildus resursiem idejas tiek pārvērstas
realitātē. Šī ir lieliska iespēja, kur pārbaudīt savas spējas, mācīties un iegūt jaunus kontaktus, nemaz
nerunājot par to, ka veiksmīgas darbības rezultātā var tikt pie jauna, augoša uzņēmuma!

Continue reading “Garage48: pirmo reizi Valmierā 27.-29. aprīlī!”