Palīdzi Sociālās aprūpes centram „Mežciems” Lielās talkas ietvaros!

Visu semestri esi gurķojies un jūti, ka neko lietderīgu neesi izdarījis? Vēlies iegūt pozitīvas emocijas un gandarījumu par lieliski paveiktu darbu? Gribi piedalīties Lielajā talkā, bet nezini, kur un kā tieši? Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments un Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde piedāvā risinājumu – piebiedrojies mums Lielajā Talkā un palīdzi sakopt Rīgas Sociālās aprūpes centru „Mežciems” un tā apkārtni!

Talka sāksies plkst. 11.00, kad Tevi  gaidīs pie aprūpes centra ieejas Malienas ielā 3. Talkotāji tiks nodrošināti ar visu nepieciešamo talkai.  Tīrīšanas līdzekļus sniedz talkas atbalstītājs Clin. Par mūsu labsajūtu un enerģijas līmeni parūpēsies talkas atbalstītāji – RedBull, Pērnes čipsi, Mārtiņa beķereja, Happy Up.

Palīdzība būs nepieciešama gan apkārtējās vides sakopšanā, gan logu un sienu mazgāšanā, tāpēc darba rokas būs laipni gaidītas! Noteikti par talku pastāsti arī saviem draugiem un tiekamies tur, lai apvienotos Latvijas sakopšanā! Continue reading “Palīdzi Sociālās aprūpes centram „Mežciems” Lielās talkas ietvaros!”