Ķemeru nacionālā parka CEĻOTĀJU DIENA 5. maijā!

Būs gan dabas skolas nodarbības un neparastas ekskursijas, tostarp, par Ķemeru apkārtnes „firmas zīmi” – dziednieciskajiem ūdeņiem un dūņām, gan velopārgājieni un izjādes zirga mugurā, pasaku stāstīšana, ziepju vārīšana un vēl daudz kas cits – ikviens varēs atrast sev ko piemērotu. Starp vairākām norises vietām kursēs bezmaksas autobuss. Noskaņojies uz vismaz vienu pilnu dienu ārpus mājas, izlasi visu ŠEIT atrodamo informāciju par Ceļotāju dienu, izveido savu dienas plānu un – uz priekšu! Gaidīsim Tevi un Tavējos pie mums!

Trešās Lieldienas DITFos

Par neatņemamu studentu dzīves sastāvdaļu ir kļuvušas DITFu Trešās Lieldienas, kur katru gadu cenšamies apspēlēt dažnedažādas pavasara saulgriežu tradīcijas. Tad nu – kādi mēs izskatījāmies šogad?

„Senie latvieši Lieldienām posās un gatavojās īpaši rūpīgi.”

Arī mēs – DITFi – centāmies radīt īpaši patīkamu noskaņu tepat – fakultātes telpās. Gatavojām latviešu tradicionālos ēdienus, krāsojām olas, klājām bagātīgu galdu.

„Cilvēki Lieldienu rītā vilka mugurā tīras un jaunas drēbes.” Continue reading “Trešās Lieldienas DITFos”