Ir sākusies pieteikšanās jau devītajām RTU BEST Inženieru Sacensībām

RTU BEST Inženieru Sacensības notiks šī gada 25. februārī, Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1.
Lai piedalītos sacensībās Tev ir jāpiesaka 4 RTU studentu komanda kādai no Sacensību kategorijām un jāaizpilda pieteikuma anketa, atbildot uz atlases jautājumiem. Pieteikšanās termiņš no 30.janvāra līdz 12.februārim. Par pieteikšanas kārtību vairāk informācijas ir http://sacensibas.rtu.lv/lv/jaunumi.

Sacensību kategorijas:

-) Situācijas analīze – problēmsituācijas teorētisks risinājums.
Jau otro gadu notiek sadarbībā ar AS „Severstaļlat”.

-) Konstruēšana – Problēmsituācijas praktiskais risinājums. Šī gada kategorijas atbalstītājs ir SIA „RE&RE”.

RTU BEST Inženieru sacensības ir tikai pirmais posms Eiropas Inženieru Sacensībām (EBEC). Katras kategorijas uzvarētājiem tiks nodrošināta ceļazīme uz Baltijas BEST Inženieru Sacensībām (BaBEC), kas notiks Maskavā no 12. – 16. martam. Šo sacensību uzvarētāji dosies uz Eiropas BEST Inženieru Sacensībām (EBEC) Zagrebā, 1.-8. augustā.

Iekaro virsotnes un pierādi, ka esi atjautīgākais inženieris ne tikai Rīgā, bet arī Eiropā!

Neskaidrības gadījumā rakstiet uz  RTU_BEST_IS@best.rtu.lv .

Organizē: