Kļūsti par līderi jau šodien!

Jūti sevī līderi vai arī pats gribi par tādu kļūt? Tad izmanto šo lielisko iespēju!

BEST-Riga aicina pieteikties studentus 1 dienas apmācību treniņam  par tēmu – pasākumu  (projektu) organizēšana un vadīšana, kas norisināsies šī gada 14. aprīlī plkst. 10:00 Rīgas jauniešu centra “Kaņieris” telpās (Kaņiera iela 15 – 2. stāvs). Izmantojot neformālās mācīšanās metodes, pieredzējuši treneri mācīs izprast līdera lomu, kā organizēt komandas darbu, kā nodrošināt veiksmīgu komunikāciju darbinieku vidū, kā veicināt kopējo komandas un projekta izaugsmi, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.

Seminārs tiek rīkots projekta “Students šodien, līderis jau rīt!” ietvaros. BEST-Riga rīkos 3 vienas dienas apmācību seminārus – treniņu ciklus . Projekta mērķis ir attīstīt Rīgas Tehniskās universitātes studentu sociālās prasmes, tādejādi veicinot jauniešu izaugsmi un konkurētspēju darba tirgū.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots (25), gaidīsim tavu motivācijas vēstuli, kāpēc tieši Tev jāpiedalās šājā apmācību treniņā, jau TAGAD uz info@best.rtu.lv līdz 12. aprīlim. Rezultātu paziņošana līdz 13. aprīlim.

Projekts “Students šodien, līderis rīt” tiek rīkots ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa „Eiropas teritoriālā sadarbība” Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007. ‑ 2013. gadam Projekta „Youth Space” atbalstu.