Notiks sporta diena RTU atpūtas bāzē „Ronīši”

Sporta diena norisināsies sestdien, 12.maijā RTU atpūtas bāzē “Ronīši”, kas atrodas
Klapkalnciemā, Engures novadā. Šī būs otrā sporta diena šajā mācību gadā. Tā ir iespēja sacensties dažādos sporta veidos, pārstāvot savu fakultāti un gūt sportiski pozitīvas emocijas visas dienas garumā.

Sākums plkst. 11:45 un izbraukšana plkst.10.00 no Kaļķu ielas 1 – autobusam var pieteikties šajā saitē.

Zemāk ir uzskaitīti sporta veidi un nepieciešamais dalībnieku skaits katrā disciplīnā. Ir arī individuālās disciplīnas.

Sporta veidi un dalībnieku skaits:
– Kapteiņu sacensības (1. persona)
– Komandu sacensības basketbola soda metienos (4 puiši + 4 meitenes + dekāns)
– Basketbols (5 dalībnieki)
– Volejbols (4 puiši + 2 meitenes)
– Mini Futbols (4 dalībnieki)
– Šautriņu mešana (2 puiši + 2 meitenes + dekāns)
– Galda teniss (neierobežots)
– Tautas bumba (5 meitenes + dekāns)
– Komandu stafete (3 puiši + 3 meitenes)

P.S. Vēlams katram sporta veidam ir atrast savu komandu, jo iepriekšējā pieredze liecina, ka skriet no viena laukuma uz otru ir nepraktiski un kavē pārējo sporta veidu laiku! Kā arī dalībnieku vietu skaits ir ierobežots.

Pēc sporta dienas vakarā notiks diskotēka un ir iespēja arī izīrēt mājiņas gulēšanai. Saņemot mājiņu nakšņošanai būs obligāti jānodod sava studenta apliecība (maksa Ls 3,00 + Ls 1,00 veļa), bez studenta apliecības maksa būs Ls 5,00. Iebraukšana teritorijā ar privāto automašīnu maksās Ls 1,00. Dalībniekiem, kuri nenakšņos Ronīšos, aizbraukšana sestdien, 12.maijā pulksten 20.00 – pārējiem 13.maijā ar satiksmes autobusiem (autobusu sarakstu un sporta dienas nolikumu skatīt šeit).

Ķeram sportisko garu un tiekamies jau sestdien!