Piesaki savu komandu vasaras sacensībām “Plostu rallijs 2012″!

Kaut gan mācības rit pilnā sparā,
Ar vienu kāju ESAM vasarā,
Un kā vēl labāk izbaudīt vasaru –
Ja ne plostā pa ezeru?

IDEJA? “Plostu rallijs” ir aizraujošs aktīvās atpūtas veids, ko Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments rīko jau septīto gadu. Tas vienkopus pulcē gan RTU, gan citu Latvijas augstskolu studentus, kas ir gatavi darboties, praktiski pielietot iegūtās akadēmiskās zināšanas, sportot, iepazīt jaunus draugus un vienkārši atpūsties.

KAS JĀDARA? Vienas dienas laikā, atbilstoši pasākuma nolikumam, jāuzbūvē ātrs, izturīgs un izskatīgs plosts, ar kuru nākošajā dienā diviem komandas dalībniekiem jādodas sacensību trasē. Paralēli tam, pārējiem diviem komandas sastāvā esošajiem jāveic dažādi uzdevumi uz sauszemes. Trases vidū iespējama dalībnieku nomaiņa.
Paredzētas arī sporta spēles, naksnīgas dejas un citi pārsteigumi.

Dalības maksa: Ls 12 (no komandas; komandā 4 dalībnieki)

Sacensību norise: 7. – 8. jūlijs (Kempings Cēsu novadā – “Ungurs”)

Tieši tā! – Ir pienācis tas brīdis, kad var pieteikties plostu konstruēšanas sacensībām  „Plostu Rallijs 2012”. Aizpildi pieteikuma anketu par savu komandu, kā arī pirms tam iepazīsties ar sacensību nolikumu šeit!

Uz tikšanos, plostojot!

Tavs RTU Studentu parlaments