Piesakies mainīt noteikumus – SP Akadēmija 2012!

Vai zināji, ka vienā nedēļas nogalē Tu vari  iegūt un pilnveidot sevi vairāk nekā 5 ikdienišķajās darba dienās? Netici?! Piesakies RTU Studentu parlamenta rīkotajam semināram SP Akadēmija un mēs Tev pierādīsim! Ja esi 1. vai 2. kursa students un neesi vēl piedalījies SP Akadēmijā vai SoLī, tad no 17. – 19.februārim Tev noteikti jāizmanto iespēja iejusties SP Akadēmijas ‘audzēkņa’ lomā – diskutēt par jautājumiem, kas Tevi apmierina vai neapmierina mācību procesā, tikties ar Svarīgām Personām, dzirdēt viņu viedokli, izprast, cik plaša ir RTU struktūra, strādāt grupās, iepazīt jaunus draugus un iegūt jaunus kontaktus!
Pieteikuma anketa ir pieejama ŠEIT. Tavu pieteikumu gaidīsim līdz 10.februārim plkst. 12:00!
Seko līdzi jaunākajai informācijai twitter kontā @SPAkademija2012 un draugiem.lv lapāhttp://www.draugiem.lv/spakademija2012.
Kļūsti par studentu, kurš veido savu apkārtējo vidi, savu augstskolu!  Kurš gan cits var kaut ko mainīt, ja ne mēs paši! Nepaliec malā – esi viens no SP Akadēmijas 2012!
Sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem ‘’Red bull’’, “Fazer” un biznesa inkubatoram “Magnuss”!

Tavs RTU Studentu parlaments