Pievienojies lielāko Baltijas Robotikas sacensību „Baltic Robot Sumo” organizatoriem!

Mēs meklējam tieši Tevi – radošu, atbildīgu, trakām idejām un vēlmi gāzt lielus kalnus, lai kopīgiem spēkiem varētu sarīkot lielākās Baltijas Robotikas sacensības, kas ir viens no lielākajiem pasākumiem RTU 150 gadu jubilejas ietvaros. Robotika ir inženierzinātne par robottehnoloģijām, to projektēšanu un būvēšanu, kā arī programmēšanu. Robotika apvieno tādas nozares kā mehānika, elektronika un datorzinātne un ir viena no perspektīvām inovāciju attīstībā.

Pasākums norisināsies 12.maijā starptautiskajā izstāžu hallē Ķīpsala, bet līdz tam darba ir pilnas rokas dažādās jomās gan tehniskās, gan mazāk tehniskās:
  • Sponsoru piesaistē
  • Mārketinga aktivitāšu rīkošanā
  • Komunikācijā ar sadarbības partneriem
  • Tehniskā atbalsta nodrošināšanā
  • Viesmīlības koordinēšanā
  • Pasākuma programmas izstrādē
  • Zinātnes un tehnoloģiju izstādes rīkošanā
  • Tehnisko jaunrades darbnīcu veidošanā
  • Sacensību disciplīnu koordinēšanā
Ja Tev ir vēlme iegūt pieredzi starptautiska pasākuma organizēšanā, realizēt savas idejas , būt daļai no savas universitātes un Baltijas Robotikas kustības, kā arī lietderīgi un labi pavadīt laiku, tad pievienojies mūsu komandai!  Pirmā organizatoru tikšanās norisināsies23.februārī plkst. 18:00 RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē Meža 1/3 – 209. telpā. Lūdzu, dari mums zināmu, par savu ierašanos, aizpildot šo mazo anketu par sevi: http://ej.uz/BRS-org. Ja rodas kādi jautājumi, droši raksti uz robotika@robotika.lv.
Baltijas Robotikas sacensības „Baltic Robot Sumo” organizē RTU Robotikas klubs ciešā sadarbībā ar RTU Studentu parlamentu, kā arī Bērnu zinātnes centru „Z(in)oo”. Pasākuma rīkotājpartneris ir RTU 150 gadu jubilejas pasākumi.