RTU Karsējmeiteņu komanda uzņem jaunas dalībnieces

Rīgas Tehniskās universitātes karsējmeiteņu komanda meklē jaunas dalībnieces 2012/2013 gada sezonai! Ja Tev ir iepriekšēja pieredze dejošanā vai akrobātikā – pievienojies! Šī ir lieliska iespēja piedalīties dažāda mēroga sacensībās, apgūt akrobātikas, šova un cheer deju elementus, kā arī piedalīties RTU pasākumos, pārstāvot universitātes izlases komandas un iegūt jaunu pieredzi, strādājot komandā!

Atlase notiks 26. Septembrī, Raņķa dambī 24a plkst.19.30. Lai piedalītos – reģistrējies iepriekš, nosūtot savu Vārdu, Uzvārdu, fakultāti un iepriekšējo deju pieredzi uz e-pastu:  karsejmeitenes@rtusp.lv!

RTU Karsējmeiteņu komanda jau paspējusi pierādīt savu atraktivitāti un dejas mākslu dažādos pasākumos, kā arī piedaloties starptautiskā karsējmeiteņu nometnē. Komandas darbībai nav apritējis pat gads, taču meitenes ir gana apņēmīgas un ar savu meistarību spēj aizraut ikviena skatītāja elpu jau tagad.

PIEVIENOJIES!