Mehu Zelta ola ir klāt!

mzo132 galav Lieldienu zaķis pēc garā Lieldienu brīvlaika ir atkal pazaudējis savas rūpīgi krāsotās olas. Lai izpalīdzētu zaķim Mehi veica apgaitu un konstatēja, ka olas atrodamas Rīgā ap visām RTU saistītajām ēkām. Piesaki savu komandu arī Tu un palīdzi zaķim atrast noslēptās olas pie RTU fakultāšu un dienesta viesnīcu ēkām.

Izveido 2 – 3 cilvēku komandu un piedalies Transporta un mašīnzinību fakultātes Studentu pašpārvaldes rīkotajās geokešinga sacensībās, un meklē RTU teritorijā izvietotos slēpņus. Sacensības norisināsiesno 8. līdz 14. aprīlim. Komandu vari pieteikt līdz 6. aprīlim.

Par balvām rūpēsies mūsu atbalstītāji Čili pica, SIA pienavīrs, Fantasy tea, yo-yo , bowlero centrs, Ilustrētā zinātne un citi.

Neaizmirsti, ka, lai atrastu slēpņus, Tev noderēs mobilais telefons ar iebūvētu GPS uztvērēju un QR kodu lasītāju.

Continue reading “Mehu Zelta ola ir klāt!”