STUDENTU PILNGADĪBAS BALLE PAR GODU RTUSP 21.JUBILEJAI JAU ŠO PIEKTDIEN

rakstamPGB copyARopenPirms 21 gada aktīvi un drosmīgi RTU studenti izveidoja Studentu parlamentu, lai kopīgi veidotu vēl aizraujošāku RTU studentu dzīvi, kā arī aizstāvētu studentu viedokli plašākā sabiedrībā. RTU Studentu parlaments ar azartu darbojas vēl joprojām, tādēļ tas ir kopīgi jānosvin, līksmojot STUDENTU PILNGADĪBAS BALLĒ! Jau 19.aprīlī ikviens aicināts uz vienīgo RTU studentu balli pavasarī – STUDENTU PILNGADĪBAS BALLI, kas notiks RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātēKronvalda bulvārī 1.

Visi līksmotāji uz balli aicināti ierasties jau no plkst.21.00, lai līdz pat rītam ieslīgtu balles ritmos kopā ar grupām „Bruģis” un „Piloti”. Continue reading “STUDENTU PILNGADĪBAS BALLE PAR GODU RTUSP 21.JUBILEJAI JAU ŠO PIEKTDIEN”