RTU Rubīna balle [13.12.12]

PlakatsV3aicina ikvienu RTU studentu uz lielāko Ziemassvētku balli – ”Rubīna balli” Rīgas Latviešu biedrības namā, 13.decembrī. Varēsim mirdzēt rubīna košumā!

Tā kā šis ir īpašs pasākums, uz divām skatuvēm divās zālēs par vakara muzikālo daļu rūpēsies grupas Satellites LV, Double Faced Eels, The Picture un Piloti. Abās zālēs paredzētas arī dažādas aktivitātes dalībniekiem un visiem būs iespēja sacensties par balles atbalstītāju sarūpētajām dāvanām. Vakara gaitā darbosies arī svētku darbnīcas un balles apmeklētājiem būs iespēja iemūžināt savus svētku tērpus ar rubīna pieskaņu Latviešu biedrības nama Zelta zāles salonā, kur darbosies fotodarbnīca. Continue reading “RTU Rubīna balle [13.12.12]”

Robotikas sacensības – 5. decembrī

rakstam Nr1

Ja esi robotikas cienītājs, šī gada Programmētāju dienā esam Tev paredzējuši iespēju izpausties.

Pasākuma ietvaros 5.decembrī plkst.14:30 notiks Lego Mindstorm robotu sacensības. Vieta: LU Datorikas fakultātes 345. telpa. Ir paredzēts, ka dalībnieki saliek robotiņu un pēc tam to noprogrammē konkrēta uzdevuma veikšanai. Robotiņa programmēšanu var viegli veikt, izmantojot loģiskus spriedumus, tādēļ dalībniekiem, kas nejūtas pārliecināti par savām C++ vai citas valodas programmēšanas prasmēm, ir par agru mest plinti krūmos!

Sacensībām sākoties, dalībniekus sīkāk informēs par:
– robota konstruēšanu;
– saliktā robota programmēšanu;
– vērtēšanas un pārbaudes sistēmu;
– komandu sastāvu. Continue reading “Robotikas sacensības – 5. decembrī”

Nestandartās programmēšanas sacensības

Kāpēc darīt to vienkārši, ja to var darīt… netradicionāli?

Ja esi gatavs rakstīt kodu no jautājuma zīmēm, plusiem, un vēl daudz un dažādiem simboliem un to savirknējumiem, pārbaudīt savas spējas apgūt jaunu valodu īsā laika posmā un tevi aizrauj programmēšana kā tāda, Tu esi īstais dalībnieks nestandarta programmēšanas sacensībām!

Sacensības notiek Programmētāju dienas 2013 ietvaros, 6.decembrī plkst. 15:00. Continue reading “Nestandartās programmēšanas sacensības”