Lustīgā Zaļumballe

Daba mostas no ilgā ziemas miega – mosties arī Tu! Izvelc no skapja savu vasarīgāko tērpu un 30. aprīlī tiekamies RTU SP un EEF SP rīkotajā Zaļumballē pašā Rīgas centrā – Kronvalda bulvārī 1, lai visas nakts garumā grieztos lustīgos dančos.

Vakara gaitā iekustināt ierūsējušos kaulus un atsvaidzināt deju prasmes Tev palīdzēs grupa „Lustīgais Blūmīzers” ar ko kopā varēsim atcerēties vecās, bet visiem tik labi zināmās dziesmas. Vakara gaitā atmosfēras lustīgumu nodrošinās arī DJ. Balles laika Tevi sagaida arī dažādas aktivitātes un uzdevumi, kā arī varēsi pierādīt savu dziedātprasmi Karaokē!

Pasākuma ieejas maksa – 2 Eur un ieejas kartes sākot no 22. aprīļa iespējams iegādāties RTU SP birojā – Āzenes ielā 22, kā arī EEF SP – Kronvalda 1, 312. kab. Neaizmirsti, ka apmeklējot „EEF Dienu” pasākumus, Tev ir iespēja krāt zīmodziņus un uz balli doties ar atlaidi, vai bez maksas. Continue reading “Lustīgā Zaļumballe”

Mehu zelta ola ir klāt!

Tā kā aprīlis ir Lieldienu mēnesis, Mehi kārtējo reizi aicina jūs piedalīties sacensībās  ”Mehu Zelta ola ” un palīdzēt lieldienu zaķim atrast rūpīgi krāsotās, bet diemžēl pazudušās lieldienu olas. Olas atrodamas  Rīgā ar RTU saistītu ēku teritorijās. Piesaki savu komandu arī Tu un atrodi olas, kas noslēptas ap fakultātēm, institūtiem, dienesta viesnīcām!

Noteikumi pavisam vienkārši- izveido komandu 2-3 cilvēku sastāvā un piedalies RTU TMF Studentu pašpārvaldes  rīkotajās geokešinga sacensībās,  un meklē  RTU teritorijās izvietotus slēpņus. Sacensības norisināsies no 2014. gada  23. līdz 30. Aprīlim. Komandu iespējams  pieteikt līdz 22. aprīlim Continue reading “Mehu zelta ola ir klāt!”