Notiks RTU SP valdes vēlēšanas

Šī gada 25.aprīlī notiks Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta valdes vēlēšanu kopsapulce, kurā tiks vēlēta jauna RTU Studentu parlamenta valde. 2013.gada septembrī norisinājās RTU Studentu parlamenta prezidenta vēlēšanas, kurās uz diviem termiņiem tika ievēlēta RTU IEVF studente Ilva Grigorjeva, līdz ar to prezidenta vēlēšanas šī gada aprīlī nenotiks.

RTU Studentu parlamenta valdi veido  desmit cilvēki: prezidents, viceprezidents un astoņi nodaļu vadītāji – studiju nodaļas vadītājs, zinātnes nodaļas vadītājs, ārējo sakaru nodaļas vadītājs, sociālo lietu nodaļas vadītājs, sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs, finanšu nodaļas vadītājs, kultūras un sporta nodaļas vadītājs, normatīvo aktu nodaļas vadītājs. Šajās vēlēšanās tiks izvirzīts arī ārējo sakaru nodaļas vadītāja vietnieks, kā arī prezidents izvirzīs jaunu viceprezidentu. Pirmoreiz RTU SP Valdes vēlēšanās tiks noskaidrots kultūras un sporta nodaļas vadītājs, kā arī normatīvo aktu nodaļas vadītājs, jo 2014.gada marta RTU SP kopsapulcē tika izlemts jauns valdes modelis, kas apvieno kultūras un sporta nodaļu, un paredz jaunas – normatīvo aktu nodaļas izveidi. Continue reading “Notiks RTU SP valdes vēlēšanas”