Piesakies RTU Pavasara sporta spēlēm!

Ikviens students ir aicināts piedalīties tradicionālajās RTU Pavasara sporta spēlēs RTU atpūtas un sporta bāzē „Ronīši” – Tukuma rajona Klapkalnciemā. Sporta spēles notiks 10.maijā ar atklāšanu plkst. 11:45.

Izbraukšana no Rīgas plkst.10.00, pulcējoties Kaļķu ielā 1. Autobuss un pusdienas tiks nodrošinātas bez maksas.
Kā jau katru gadu – pavasara sporta spēles ir RTU Rektora kausa noslēguma pasākums,  kur fakultāšu komandām tiks dota izšķirošā iespēja vēl sacensties un, iespējams, mainīt savas fakultātes vietu kausa kopvērtējumā.

Komandas nepieciešams nokomplektēt pašiem studentiem kopā ar saviem studiju draugiem, savukārt komandas pieteikums ir jāiesniedz līdz 5.maija plkst.17:00 katras fakultātes atbildīgajiem cilvēkiem: Continue reading “Piesakies RTU Pavasara sporta spēlēm!”