RED BULL GRAVITY CHALLENGE

Jau šo ruden būs iespējams piedalīties Red Bull Gravity Challenge, kas norisināsies šī gada 21. oktobrī, Ķīpsalas kolonādē, Rīgā, plkst. 16:00. Lai piedalītos, atliek izgatavot izpletni, kas krītot no 15 metru augstuma nesadauzītu tajā ielikto olu. Neliels ieskats Red Bull Gravity Challenge.

Red Bull Gravity Challenge galvenā ideja ir aicināt dažādu augstskolu studentus izgatavot lidojošu ierīci, kas ļaus olai droši nosēsties no 15 metru augstuma. Jāņem vērā, ka olai ir jāpieskaras zemei. Vērtēts tiks nevien tas, ka ola būs nosēdusies bez plaisām un iespiedumiem, bet arī olas nosēšanās ierīces izskats un komandas radošums priekšnesuma laikā.

Reģistrēt savu dalību pasākumumā būs iespējams uz vietas no plkst. 15:00 līdz plkst. 16:00, vai sūtot savu pieteikumu elektroniski uz gravitychallenge.redbull@gmail.com. Continue reading “RED BULL GRAVITY CHALLENGE”