RTU REKTORA KAUSA IZCĪŅA 2014./2015. STUDIJU GADĀ IR SĀKUSIES

Student, ir pienācis īstais laiks, lai no skapja izņemtu jauno sporta tērpu un veiktu pirmos iesildīšanās vingrinājumus, jo pavisam drīz sāksies fakultāšu sportiskās sacensības par galveno balvu – RTU Rektora kausu.

Tās ir sacensības, kurās piedalās visu RTU fakultāšu studenti, lai pierādītu, kura RTU fakultāte ir sportiskākā un saliedētākā 2014./2015.studiju gadā.

Šajā studiju gada laikā tiks organizēti desmit sacensību posmi: galda tenisā (siev., vīr.), strītbolā (vīr.), volejbolā (siev., vīr.), krosā (siev., vīr.), lietišķajā šaušanā (siev., vīr.), boulingā (siev., vīr.), skvošā (siev., vīr.), peldēšanā (siev., vīr.) un aerobikā (siev.). Sacensību noslēguma posms kā katru gadu būs RTU Sporta diena, kur fakultāšu komandām tiks dota izšķirošā iespēja studentiem mainīt savas fakultātes vietu kopvērtējumā. Continue reading “RTU REKTORA KAUSA IZCĪŅA 2014./2015. STUDIJU GADĀ IR SĀKUSIES”