ATSĀKAS RTU UZŅĒMĒJDARBĪBAS FORUMS «BIZNESA SULA»

bs_plakats_2014_februaaris_v1

11. februārī plkst. 18 notiks pirmais šī gada RTU uzņēmējdarbības foruma «Biznesa sula» pasākums, kurā par savu uzņēmējdarbības pieredzi stāstīs Līga Liberte, deju studijas «Body and Soul»  un «Līgas Libertes dejas teātris» īpašniece, kā arī mūzikas izdevniecības «I Love You Records» dibinātājs Bruno Roze.

«Biznesa sulas» pirmais 2014. gada pasākums notiks «I love you» bārā Rīgā, Aldaru ielā 9. Pieteikšanās pasākumam līdz 10. februārimaizpildot pieteikuma anketu.

Līga Liberte, studijas «Body and Soul» dibinātāja, ir pirmā, kas Latvijā aizsākusi laikmetīgā džeza dejas kursus. Līgas Libertes dejas teātris iestudē kvalitatīvas dejas izrādes, to realizācijā iesaistot deju studijas «Body and Soul» dejotājus. Piecu gadu laikā visas Līgas Libertes veidotās izrādes ir izpārdotas un peļņu nesošas. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja uzzināt ne tikai kā taisīt mākslu, bet arī kā to pārdot.

«I Love You Records» ir neatkarīga mūzikas izdevniecība, kas sadarbojas ar dziesminiekiem, indie folka, indie popmūzikas un eksperimentālā roka mūziķiem no Baltijas valstīm un Skandināvijas. «I Love You» zīmola pirmsākumi rodami 2003. gada decembrī, kad Vecrīgā tika atvērts «I Love You» bārs.

Uzņēmējdarbības forumu «Biznesa sula» 2013./2014. studiju gadā atbalsta SEB banka, informatīvais atbalstītājs – lifehack.lv. Forums notiek kopš 2011. gada, un tajā uzņēmēji satiekas ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu biznesa ideju.

Forumā tiek vadīta diskusija un nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai. Pieredzējušie uzņēmumu vadītāji un topošie uzņēmēji diskutē par jauno uzņēmumu izaugsmes iespējām Latvijā, investīciju piesaisti, inovatīvu ideju attīstību Latvijas tirgū, mazo un vidējo uzņēmumu lomu jaunu darbavietu veidošanā u. c.

RTU Informācijas centrs