RTU Biznesa interešu klubs «Portfelis»

Izsludināta pieteikšanās RTU Biznesa interešu klubam «Portfelis»!

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Biznesa interešu klubs «Portfelis» ir projekts, kurā studiju semestra garumā tiek rīkotas lekcijas ar mērķi uzzināt pēc iespējas vairāk praktisku zināšanu par dažādiem uzņēmējdarbības aspektiem.

Ja esi motivēts un vēlies iegūt vai pilnveidot zināšanas, piesakies, jo tikai 50 motivētākajiem studentiem tiks sniegta iespēja:

• Iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību iedvesmojošu RTU lektoru un pazīstamu uzņēmumu pārstāvju pavadījumā;
  • Satikt domubiedrus;
  • Piedalīties neformālajos pasākumos;
  • Apmeklēt praktiskās nodarbības;
  • Saņemt RTU tālākizglītības apliecību un 2 kredītpunktus.

«Portfeļa» absolvente Marta Laņģe aicina uzdrīkstēties un pieteikties projektam,  piepildot savus kvēlākos sapņus un trakākās idejas. Viņa atzīst, ka «Portfelī» ikvienam būs iespēja apgūt labākos uzņēmējdarbības «tips&tricks» un sastapt domubiedrus.

Lekcijas norisināsies no septembra līdz decembrim trešdienu vakaros.
RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» nolikums un lekciju plāns pieejams RTU Karjeras centra mājaslapā. Pieteikšanās notiek līdz 19. jūnijam, aizpildot elektronisko anketu.

Pieteikties Biznesa interešu klubam «Portfelis» tiek aicināti gan RTU, gan citu augstskolu studenti. RTU studentiem dalība RTU Biznesa interešu klubā «Portfelis» – bezmaksas. Citu augstskolu bakalaura studentiem dalības maksa – 80 EUR, maģistrantiem – 94 EUR.