RTU Fukšu balle

Hei, student! 14.oktobrī plkst. 22:00 BT1 izstāžu hallē Ķīpsalā norisināsies šī gada pirmā īstā student balle Fukšu balle. Tev tur ir jābūt! Uzstāsies Dzelzs Vilks, Transleiteri, DJ Toms Grēviņš un citi mākslinieki. Biļetes pieejamas DITF Studentu pašpārvaldē Meža 1/3 – 205. kabinetā. Īsts students ir labi izballējies students!

14.oktobris

14.oktobrī, kad RTU svin savu dzimšanas dienu, katru gadu kā tradīcija notiek pirmā kursa studentu iesvētīšana – tiek pārbaudīta jauno studentu izturība un atraktivitāte, lai pierādītu savas spējas, mācoties iespējams labākajā universitātē Latvijā. Vakarā, kā ierasts, tiek rīkota foršākais rudens pasākums – Fukšu balle. Būs dažādi konkursiņi, pārsteigumi, aktivitātes un ļoti laba mūzika.

Fukšu balle

Fukšu balle norisināsies BT1 izstāžu halles ( Ķīpsalas iela 8 ) labajā pusē, kurā ikvienu apmeklētāju priecēs ļoti laba mūzika, dažādi konkursiņi, pārsteigumi no atbalstītājiem, foto stendi un citas aktivitātes. Ieeja no plkst. 22:00, ballīte līdz rīta gaismai. Uzstāsies Transleiteri, Dzelzs Vilks, DJ Toms Grēviņš un citi mākslinieki. Būs arī VIP zona!

Mākslinieki

Transleiteri –muzikāls projekts, kas parāda pasaulē atzītu dziesmu vārdu patiesā nozīme. ‘’Mēs ņemam visiem labi zināmus un pašu cilvēku iebalsotus hītus, pārtulkojam un iedziedam tieši tāpat kā oriģinālajā versijā.’’ Skarbi, atraktīvi, jautri, neaizmirstoši!
Dzelzs Vilks – „kultūrvēsturisks piemineklis Latvijas kultūrvidē”. Tā ir latviešu rokgrupa, kuras dziesmas zina visi jaunieši.
DJ Toms Grēviņš – radio 101 dīdžejs, kas visās vietās iegriež ballīti un spēj nokausēt ikvienu dejotāju.
The WOW – progresīvi domājošu mūziķu un draugu apvienība, kas pieteikuši savu vietu Latvijas popkultūrā 2010.gadā pavasarī.

Biļešu cenas

Biļetes uz šo brīnišķigo balli iespējams iegādāties DITF Studentu pašpārvaldē Meža ielā 1/3 – 205. kabinetā (arī RTU SP birojā Āzenes ielā 22). Biļešu cenas:
•3 Ls RTU studentam
•3,50 Ls RTU studenta draugam
•3,50 Ls RTU studentam pasākuma dienā
•4 Ls RTU studenta draugam pasākuma dienā

Atbalstītāji

RTU Studentu parlaments lielu paldies saka savam lielākajiem atblastītājam: Swedbank jauniešu programmai „Open” un enerģijas nodrošinātājam “Red Bull”!

Tavs RTU Studentu parlaments