„DITFu trešās Lieldienas” – dažādas ēverģēlīas un olas pāri visam!

Visi RTU studenti bija mīļi gaidīti 10. aprīlī DITFijā uz ikgadējo pasākumu „DITFu trešās Lieldienas”. Sākot no 10:00 viesiem bija iespēja muti mazgāt un miegu no acīm skalot pēc sentēvu Lieldienu paražām – aukstā avota ūdenī. Runā, ka „DITFu trešās Lieldienas” apēstās dzērveņogas darīs gudrus DITFu prātus, sārtus viņu vaigs, ij vēl integrēt (-ies) palīdzēšot!  Uzmanīgi papētot fakultātes pagalma tumšākos nostūrus, acīgākie atrada īpašās DITF Lieldienu olas. Un kur nu bez olu kaujām un ripināšanas sacensībām. Prieks, ka iesaistījāties ne vien jūs – studenti, bet arī mūsu mācībspēki!
pict0567.jpg
DITF ITI institūta vadītājs Vulfs ar savu guvumu olu ripināšanas aktivitātēs

Pasākuma finālā: olu ēšanas sacensībās tika uzlabots pagājušā gada rezultāts un ar trīs minūtēs nomizotām un bez uzdzeramā pieveiktām septiņām olām Mihails godam šogad varēs valkāt DITF Olēža titulu! 

pict0631.jpg