Microsoft Imagine Cup

Sveicināti, tātad ImagineCup šodien norisinās vēl viens posms no šīm jaukajām sacensībām, kur Jūs varat pārbaudīt savas IT zināšanas (baumo, ka pamatā būs dzelžu un tehnoloģiju lietas). Ja vēlies piedalīties šodienas sacensību posmā spied ŠEIT
Ja Jums paveicas un Jūs atbildat uz vismaz pusi no šiem jautājumiem pareizi, tad Jūs tiekat uz nākamo kārtu, kas jau paver reālas iespējas aizbaukt uz Ņujorku, ASV, kur norisināsies šī gada fināls.
Ceļojums ir pilnībā apmaksāts.

Kā arī šo piektdien Meža ielā 1-3 208. kabinetā 14:00 notiks maza lekcija par ImagineCup, pēc kuras jūs varēsiet izmēģināt nesen iznākušo Xbox + Kinect paplašinājumu (Ja kāds atcerās, to izmēģinājuma versijā sauca par Project Natal)

Pasākums ir plānots līdz 18:00, bet ja būs daudz interesentu un pieprasījums tad varēsim palikt ilgāk.

Informāciju ir atļauts padot tālāk ;) Draugus arī var ņemt līdzi! :)

ŠEIT lapas apakšā var apskatīties video par Kinect.

62 Replies to “Microsoft Imagine Cup”

  1. Thank you for any other informative blog. Where else may just I am getting that type of info written in such a perfect way? I’ve a undertaking that I’m just now operating on, and I’ve been on the glance out for such information.

  2. I cling on to listening to the news update speak about receiving free online grant applications so I have been looking around for the best site to get one. Could you tell me please, where could i get some?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *