Studenti uzsāks cīņu par Vislatvijas IT čempiona titulu

Šodien sākas pirmais Vislatvijas IT studentu čempionāts, kuru organizē sociālo tīklu attīstītājs Forticom. Galvenā balva – vienreizēja 500 Ls stipendija no Forticom katram fināla labākās komandas dalībniekam.

Čempionātā aicināti piedalīties visu Latvijas augstskolu bakalaura programmas studenti, kuri apgūst informācijas tehnoloģiju specialitāti. Sacensības norisināsies divās kārtās – atlases kārta no 30. marta līdz 12. aprīlim, un fināls 24. aprīlī.

Vislatvijas IT studentu čempionāta mērķis ir attīstīt studentu programmēšanas prasmes, kas pietuvinātas IT speciālista ikdienas darbam. Pirmajā kārtā studentiem būs iespēja apliecināt savas spējas praksē, izpildot trīs dažādas sarežģītības pakāpes uzdevumus.
Forticom valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Timofejevs: „Organizējot Vislatvijas IT studentu čempionātu, vēlamies topošajiem informācijas tehnoloģiju speciālistiem dot iespēju apliecināt savas zināšanas un spējas praktiskos pārbaudījumos. Forticom jau šobrīd nodarbina desmitiem Latvijas pieredzējošākos un talantīgākos IT jomas profesionāļus. Tāpēc esam ieinteresēti atbalstīt spējīgākos studentus, radot pievienoto vērtību nākotnē, palīdzot sagatavot augsta līmeņa speciālistus, kas būs konkurētspējīgi pasaules līmenī.”
Sīvākā spēkošanās Latvijas augstskolu studentu vidū norisināsies aprīļa beigās, kad labākie uzsāks cīņu finālā par galveno balvu – vienreizēju 500 Ls stipendiju no Forticom katram fināla uzvarētājkomandas dalībniekam. Uzdevumu risinājumu izvērtēšanā tiks pieaicināti kompānijas augstākā līmeņa speciālisti četru cilvēku sastāvā.

Plašāka informācija par IT studentu čempionātu, nolikums un uzdevumu lejupielāde pieejama Forticom mājas lapā http://job.forticom.lv.

Forticom dibināts 1999. gadā Latvijā. Uzņēmums attīsta vadošos un sociālos tīklus Centrālajā un Austrumeiropā, kā arī Krievijā, kur reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz 70 miljonus. Forticom projekti ir odnoklassniki.ru,nasza-klasa.pl, one.lt, one.lv, videogaga.lt, videogaga.lv.

Kontaktinformācija:

Maija Lazdiņa