Aicinām pievienoties «Talantu laboratorijas» rindām

 Šā gada 24. oktobrī darbu sāka «Talantu laboratorija» – www.likeIT.lv komandas izveidota sadaļa, kas domāta talantīgiem jauniešiem – vidusskolniekiem un pirmo kursu studentiem, nākamajiem IT profesionāļiem, kuri apgūst programmēšanu vai citas IT zinātnes, nav aktīvi darba meklētāji, bet labprāt piedalītos IT konkursos un olimpiādēs, ēnu dienās, likeIT.lv organizētajos sociālajos pasākumos, kurus interesē prakses iespējas, kuri labprāt piedalītos bezmaksas semināros par karjeras attīstības iespējām un citām tēmām.

Kā informē «Talantu laboratorijas» izveidotāji, šobrīd sperts tikai pirmais solis, ar mērķi apzināt spējīgākos un turpmākai izaugsmei motivētājos jauniešus – nākamos Latvijas IT profesionāļus. Taču jau šoruden, sadarbībā ar mūsu augstskolu, plānots noskaidrot, kādas bezmaksas semināru tēmas interesē studējošos, uzsākt aktīvu sadarbību ar Latvijas IT uzņēmumiem, kā arī «Talantu laboratorijas» programmai piesaistīt tādas organizācijas kā LIKTA un IT klāsteris.

Ja Tevi ir ieinteresējis augstāk rakstītais, dodies uz www.likeIT.lv/talentlab, izvēlies sev ērtāko saziņas valodu, un izveido savu profilu, norādot, kas ir Tavas šī brīža intereses un vajadzības.

Atceries, jo vairāk mūsu augstskolas studentu pieteiksies «Talantu laboratorijas» programmai, jo lielāka iespēja, ka tieši mūsu augstskolas telpās notiks bezmaksas semināri par mūsu pašu izvēlētām tēmām.

www.likeIT.lv ir interneta vietne, kur satikties IT sfēras darba devējiem un darba ņēmējiem. Darba devējiem portāls piedāvā tiešā veidā uzrunāt  potenciālos IT speciālistus, savukārt – IT speciālistiem – plašas iespējas, lai veidotu savu karjeru IT jomā.