ATKLĀTA PIETEIKŠANĀS RTU BIZNESA INTEREŠU KLUBAM «PORTFELIS»

RTU Biznesa interešu klubs Portfelis 2011Kopš 2010. gada RTU Karjeras centrs sadarbībā ar RTU TMF SP biedriem piedāvā gada garumā iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību ar mērķi sniegt iespēju tehnisko specialitāšu studentiem apgūt uzņēmējdarbības un vadīšanas praktiskās un teorētiskās zināšanas.Lai kļūtu par RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» biedru, Tev ir jāiesūta līdz 31. janvārim uz e-pastu karjera@rtu.lv :
•sava motivācijas vēstule ;
•pēdējā semestra sekmju izraksts .

50 labākajiem tiks sniegta iespēja :
•iegūt bezmaksas neformālo biznesa izglītību RTU lektori, gan pazīstamu uzņēmumu pārstāvju pavadījumā;
•satikt domubiedrus;
•piedalīties neformālajos pasākumos;
•apmeklēt praktiskās nodarbības;
•saņemt RTU tālākizglītības apliecību.

Sadarbībā ar Swedbank četriem labākajiem RTU Biznesa interešu kluba «Portfelis» studentiem tiks pasniegta vienreizējā stipendija 70 LVL vērtībā.

Motivācijas vēstules paraugu un nolikumu meklē www.rtu.lv/karjera.

Sadarbības partneri: Rīgas Tehniskā universitāte, RTU TMF SP, A/S Swedbank, SIA Lāči, Nordic Traning International, Biedrība «Līdere», SIA «Me & Media», SIA «Ernst & YoungBaltic», AS Nordea Bank, SIA «Capitalia», Biznesa augstskola «Turība»