Ielāčo RTU 1.septembrī

Sveiciens RTU 1.kursa studentiem mācību gadu uzsākot! Vai jūtat, cik strauji tuvojas mācību gada sākums? Tad atceries, ka 1. un 2.septmebris ir laiks, lai IELĀČOTU RTU!

1.septembrī plkst. 13:00 Ķīpsalā (kolonādē starp ETF, MLĶF, BF un dienesta viesnīcu) norisināsies tradicionālā tikšanās ar Rīgas Tehniskās universitātes vadību un fakultāšu dekāniem. Pēc tam jaunie studenti aicināti uz tikšanos ar savas fakultātes vadību un mācībspēkiem. Informācija vēl sekos par laikiem! Pirms tam un pēc tam Tevi gaida aktivitātes no RTU SP!

1.septembrī pirms svinīgās atklāšanas jau no plkst. 11:00 RTU Studentu parlaments aicina studentus ieskandināt svētkus atpūtas stūrītī pie RTU Studentu parlamenta biroja Āzenes ielā 22, lai iebaudītu tēju un nofotografētos ar RTU SP talismanu – RTU SP Lāci. No 11:00 līdz 13:00 ikvienam pirmkursniekam, ienākot RTU SP birojā un pierakstoties RTU SP aktualitātēm, būs iespēja piedalīties ISIC loterijā, kurā tiks izlozēts iPad. RTU SP stendā būs iespēja iegādāties nepieciešamās lietas mācību gadu uzsākot – RTU plānotājus un citas lietas. Vakarā pēc plkst. 19:00 Tevi gaida mierīga un patīkama ballīte pie Kolonādes kopā ar RTU Studentu parlamentu, RTU SP Lāci un patīkamu mūziku, lai kopā ielāčotu jaunajā mācību gadā.

2.septembra rītā no plkst. 12:00 RTU Studentu parlamenta birojā nāc uz brokastīm un uzzini par savām ārpus studiju iespējām un aktivitātēm RTU . Plkst. 14:00 tiks dots starts RTU Fotoorientēšanai, lai jautrā gaisotnē iepazītu Ķīpsalu un RTU.

Papildus informāciju vari uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem www.rtusp.lv, www.rtu.lv, ortus.lv, twitter.com/rtusp, rakstot e-pastu uz info@rtusp.lv un zvanot uz numuru + 371 26113110.

Student, izmanto savas iespējas, piedalies, esi aktīvs, esi informēts un laimē balvas! Nāc un IELĀČO RTU 1. – 2.septembrī kopā ar RTU SP!