Iesniedz pieteikumu uz sociālo stipendiju

DokumentiSveiks, student! Sniega kupenas aiz loga liecina par to, ka kārtējā sesija ir klāt, bet pēc tās arī jauns mācību semestris. Tāpēc vēlējāmies Tevi informēt, ka no 15. janvāra RTU Studentu parlaments pieņem iesniegumus valsts stipendiju saņemšanai pēc sociālajiem kritērijiem. Iesniegumus var iesniegt jaunajā RTU SP birojā Āzenes ielā 22 līdz 10. februārim. Sīkāk par jaunā RTU SP biroja atrašanās vietu un darba laikiem lasi ŠEIT.

Atgādinām, ka RTU SP pieņem iesniegumus stipendijām TIKAI pēc sociālajiem kritērijiem. Ja pretendē uz stipendijas saņemšanu pēc atzīmēm, tad iesniegums, lai pieteiktos stipendijai līdz 10. februārim ir jāiesniedz savas fakultātes vai filiāles dekanātā!

Iesnieguma formu, kas jāaizpilda piesakoties stipendijai, vari atrast ŠEIT.

Atceries, ka piesakoties sociālajai stipendijai obligāti ir jāuzrāda arī atbilstošo dokumentu ORĢINĀLI, sīkāk par to kādi dokumenti ir nepieciešami, vari izlasīt ŠEIT.

Kā arī sīkāk ar stipendiju piešķiršanas nolikumu vari iepazīties ŠEIT.

Lai veicas sesijā!