Nometne “Step by Step: how to be best of the best”

SIA Atea Services un RTU piedāvā: jau otro gadu RTU Karjeras centrs un starptautiskā RTU studentu  organizācija BEST-Riga šī gada vasarā 50 atraktīvākajiem RTU studentiem piedāvā apmeklēt bezmaksas 3 dienu intensīvo, izglītojošo nometni Step by Step: how to be best of the best.

Nometnes norises laiks: no 12. – 14. augustam

Vieta: kempings «Niedras »

Nometnes programma:

Treniņu programma /BEST personīgo prasmju treneri/:

• komandas darbs/ /radošās domāšanas metodes /pārliecināšanas prasmes;
  • prezentēšanas prasmes/laika plānošana/ komunikācija.

Situācijas  analīze (case study) – nometnes ietvaros dalībnieku komandas piedalīsies SIA Atea Services piedāvātā    stratēģiskās plānošanas uzdevuma izpētē, risināšanā un rezultātu prezentēšanā.

Vieslekcijas – nometnes ietvaros tiks organizētas ASS «Balta» vieslekcija par mērķu uzstādīšanu un realizēšanu un RTU Doktorantūras skolas vieslekcija par veiksmīgas karjeras veidošanu.

Dalībnieku sadraudzības pasākumi – sporta un kultūras aktivitātes.

Pietiekšanās līdz 17. jūnijam: ŠEIT

Mūs atbalsta: SIA Atea Services, Rīgas Tehniskā universitāte, SIA Linedata Services, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, ASS Balta, Oracle, Coca-Cola Hellenic Latvia.