Piedalies fotokonkursā „Sesija studentu gaumē”

Aiz loga mūs vilina saule un jūra, bet visapkārt var just sesijas tuvošanos. Daudzi sāk kārtot parādus, bet citi… Ko gan dara pārēji? Parādi arī citiem, kā tu gatavojies sesijai, piedaloties fotokonkursā „Sesija studentu gaumē”!

Nofotografē, kā kārtīgs students gatavojas sesijai kojās, universitātē, pie jūras vai kādā citā interesantā, atraktīvā un radošā veidā.

Žūrija izvērtēs katru bildi un 10 labākās tiks izstādītas arī visu pārējo apskatei. Katram būs iespēja balsot par sev mīļāko bildi un beigās – septembrī tiks paziņota arī skatītāju simpātija. Bet pirmās trīs bildes, kuras žūrija atzīs par labākajām saņems jaukas un noderīgas balvas ar kopējo balvu fondu Ls 50!

Savas foršākās bildes sūti mums līdz 24. maijam uz  e-pastu bf.foto.konkurss@gmail.com

Vairāk informācijas Gvido Kampāns ; gvido.kampans@inbox.lv; 26705155

[Avots: www.rtusp.lv]