Studentus aicina pieteikties konkursa “Mis un Misters RTU 2013″ 1.atlases kārtai

Rīgas Tehniskās universitātes 150 gadu jubilejas ietvaros norisināsies skaistuma un inteliģences konkurss „Mis & Misters RTU 2013”. Pirmā atlases kārta norisināsies 29.novembrī. Konkursu „Mis&Misters RTU 2013” rīko RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Studentu klubu. Skaistuma un inteliģences konkurss „Mis & Misters” notiks jau sesto reizi. Šī konkursa aizsākumi meklējami jau 2002.gadā. Konkurss norisināsies divās kārtās – atlases kārta un fināls. Atlases kārtā ir paredzēts pārbaudīt konkursa dalībnieku IQ, kustību mākslu, prezentēšanās prasmi un citas iemaņas. Mērķis būs izraudzīt piecus puišus un piecas meitenes konkursa finālam.

Konkursa 2.posms ir fināls, kurā no 5 puišiem un 5 meitenēm tiks noteikti uzvarētāji, foto titulu ieguvēji, kā arī skatītāju un atbalstītāju simpātijas. Konkursa uzvarētājus vērtēs profesionāla žūrijas komanda. Lai sagatavotos finālam, konkursa dalībniekiem būs 3 mēnešu ilgs sagatavošanās process, kurā ietilps trenažieru zāles apmeklējumi, profesionāļu lekcijas (frizieri, stilisti, dietologi, u.c.), horeogrāfijas nodarbības, deju stundas, foto sesijas, solārijs, u.c. kura laikā viņi tiks arī vērtēti. Konkursa fināls ir paredzēts 15. februārī RTU Lielajā aulā.

Pieteikšanās anketu meklē, šeitwww.rtusp.lv mājaslapā un sūti līdz 8.novembrim uz e-pastu martins.taulavicus@rtusp.lv.

Piedalies!