Piesakies vieslekcijai par inovācijām un sociālo biznesu

vieslekcijaIespējams  tieši Tu esi tas, kurš spēs mainīt pasauli! 29.janvārī  plkst. 16:30 Āzenes ielā 12, 105.auditorijā Tev būs vienreizēja iespēja gūt jaunus iespaidus un radīt lieliskas idejas noklausoties organizācijas Challenge:Future pārstāves Magdalēnas Slovinskas (Magdalena Slowinska, Poland) vieslekciju par inovācijām un sociālo biznesu “Invent tomorrow, Impact today”.

Challenge:Future – tas ir globāls studentu konkurss, kurā sacensību formā tiks izstrādātas un realizētas jaunas inovatīvas idejas. Tās mērķis ir iesaistīt jaunatni ilgtspējīgu inovāciju radīšanā rītdienai un radīt pozitīvu ietekmi šodien. 2013.gadā Challenge:Future organizē trīs jaunus pasaules inovācijas konkursus, piedāvājot studentiem un mentoriem radošu tiešsaistes vidi, apbalvojumus un neaizmirstamus iespaidus.

Nestāvi malā, piesakies un maini pasauli!

Pieteikšanās vieslekcijai ŠEIT!

!Vietu skaits ierobežots.

Vieslekciju varēs skatīties arī tiešraidē. Vieslekcija angļu valodā.

Plašāka informācija par konkursu un tā piedāvātajām iespējām : http://www.challengefuture.org/competition/

Vieslekcija_29_01